Realizační tým

Trenér -Ivo Piták

Profesionální trenér sportovního centra MŠMT a trenér na Jilemnickém sportovním gymnáziu. Trenérství se věnuje již od druhé poloviny osmdesátých let. Na olympijských hrách, mistrovství světa a Evropy, světových a evropských pohárech startovala celá jeho řada svěřenců. Naším společným cílem jsou medaile a trenérovo heslo je: '' Není důležité se zúčastnit, ale zvítězit. "

Za rok 2014 byl Ivo Piták vyhodnocen EAA (Evropskou atletickou federací) mezi 8 nejlepších evropských trenérů atletiky. 

 

 

Výživový poradce - MUDr. Tomáš Soukup, Ph.D.

Specialista na výzkum kmenových buněk, regenerativní medicínu, výživový poradce, zakladatel sportovního centra GoMango (www.gomango.cz).

Tomáš se narodil v Liberci v roce 1980. Získal titul MUDr. a Ph.D. na Univerzitě Karlově v Praze v roce 2004 a 2012. Spolupracoval s Oxford University a University of Hong Kong. Během studií pracoval i jako lektor na University of Hong Kong a Stanford University.

Od roku 2004 působí na Ústavu histologie a embryologie při Univerzitě Karlově v Praze, Lékařské fakultě v Hradci Králové, kde je v současné době učitelem a výzkumným pracovníkem. Tomáš Soukup je spoluautorem mezinárodního patentu, publikoval 49 odborných článků, prezentoval více než 250 odborných lekcí a mezinárodních prezentací. Je členem International Society for Stem Cell Research, Czech Society for Analytical Cytology, European Society for Artificial Organs, Czech Anatomical Society, Czech Histo-and Cytochemical Society.

Tomáš je také fitness trenér třídy II, mezinárodní TRX instruktor, mezinárodní SPINNING instruktor třídy 3, výživový poradce, zakladatel sportovního centra GoMango a maratonský a ultramaratonský běžec (doposud dokončil 28 maratonů – osobní rekord 2:54:17 a 12 ultramaratonů vč. UltraVasan).

 

Fyzioterapeut - Mgr. Petr Pospíšil, Ph.D               

Běh vnímá jako nejvyšší vzor hrubé motoriky člověka. Umí zaměstnat lidský mozek dostatečně na to, aby nezbyla kapacita pro přemýšlení nad čímkoli jiným. Je tedy jedním z prostředků, jak být sám sebou, jak meditovat. Jako nejvyšší pohybový vzor v sobě skrývá všechny drobné dílčí nedokonalosti ať pohybového či mentálního charakteru. Běhat stále lépe znamená zrát jako víno.

Petr Pospíšil vystudoval magisterskou fyzioterapii na Lékařské fakultě a učitelství tělesné výchovy a biologie na Pedagogické fakultě MU v Brně. Dále se věnoval vegetativnímu nervovému systému v rámci postgraduálního doktorského studia. Na cestě vlastní kariérou fyzioterapeuta ho zásadně ovlivnila řada osobností v čele s K. Kewitem, L. Mojžíšovou, V. Vojtou, P. Kolářem, P. Bitnarem a mnohými dalšími.  Rehabilitační postupy České školy fyzioterapie mohl konfrontovat se zahraničními při pobytech v evropských zemích a středním a dálném východě.  V současné době pracuje jako fyzioterapeut na privátní klinice (www.fyzioterapie-brno.cz) a jako odborný asistent na Fakultě sportovních studií MU Brno.  Ač se v maratonském běhu nedostal výrazně pod hranici 2:59 alespoň jeden běžecký maraton ročně považuje za základní životní potřebu. 

 

Fitnesstrenérka / masérka - Lenka Murgašová      

Motto: „Nejdůležitější činnost člověka je správný pohyb a to nejen našeho těla, ale i myšlenek.“ Lenka je provozovatelem fitcentra Old Style Gym (www.oldstylegym.cz). Trenér je všeobecně proškoleným a zcela fundovaným odborníkem ve svém oboru, kterým bez pochyby Lenka je. Jako masérka disponuje neobvyklou silou. Při masáži kombinuje různé masérské techniky dle individuální potřeby klienta. Neustálé vzdělávání a fyzická síla jsou zárukou výborného výsledku a spokojeného klienta.  

  • Instruktorka fitnesscentra
  • Poradce pro výživu
  • Odpovědný vedoucí a provozovatelka Old style gym
  • Masérka (sportovní a klasická masáž, Dornova metoda, Thajská masáž, reflexní masáž, trigger point, manuální lymfomasáž, kinezitaping)
  • Prodejce fitness výživy
  • Instruktrka rehabilitačního cvičení pro bolavá záda - SS systém 

 

Zpět>>
Brněnské teplárny
Šmakoun
posilovna Průvan
Jaroměřická mlékárna
© Copyright durdiakova.cz
WD