O mně

Jako dítě jsem začínala s plaváním, ale po shlédnutí propagačního letáčku akvabel jsem přestoupila k nim. S oddílem brněnských akvabel TJ Tesla Brno jsem reprezentovala ČR do svých 17. let. Akvabely mě naučily spojit dvojfázové tréninky se školou a vydržet i osm hodin tréninku denně. 

Následovala etapa triatlonu. Chtěla jsem reprezentovat republiku v individuálním sportu a to se mi i podařilo. Pokoušela jsem se kvalifikovat i na olympiádu a procestovala kus světa. Byla jsem v Číně, Japonsku, Korei, Španělsku, Portugalsku a spoustě dalších zemí. 

Nejvíce mě ale vždy lákal běh. Konkrétně maratonské výkony jsem vždy považovala téměř jako z říše snů. Ale asi bych nikdy pořádně běhat nezačala, kdybych se v roce 2016 nesetkala se svým trenérem Pavlem Novákem. Předal mi lásku k maratonu a naučil mě vnímat sebe samotnou jako sportovkyni, která si jde krůček po krůčku za svými sny. A jelikož cesta za sny je dlouhá, tak mi maratonské tréninky dávají dostatečný prostor si své sny postupně realizovat.

Osobní rekordy

10km

36:06

Půlmaraton

1:17:48

Maraton

2:48:56

 

Zpět>>
Brněnské komunikace
Mizuno
SKINS
MT Novák
Šmakoun
posilovna Průvan
Jaroměřická mlékárna
© Copyright durdiakova.cz
WD